Ürünler

Hakkımızda

Satışa sunduğumuz tekstil ürünlerini titizlikle seçiyoruz.
İmalatçı firmaların ürünlerini titizlikle inceliyoruz. Kaliteli, uygun fiyatlı, zevkli ve güncel ürünleri özenle seçerek satışa sunuyoruz.

Haftanın 7 günü tam hizmet veriyoruz.
Toptan tuhafiye, mefruşat ve çeyiz mağazamız haftanın 7 günü açıktır. Pazar günleri de tam kadro ile hizmetinizdeyiz.

Dürüst, şeffaf, eşit muamele yapıyoruz.
Bizim fiyatlarımız uygun ve ciddidir. Satış şartlarımız açık ve nettir. Doğruluk ilkemiz müşterilerimizin bize duyduğu büyük güvenin temelidir.

Nakliye ücretini biz karşılıyoruz.
Siparişlerinizi verirken nakliye masraflarını düşünmeyin. Türkiye'nin her yerine yaptığımız sevkiyatın nakliye masraflarını biz üstleniyoruz.

  Ali Babacan (1911 - 1985)
1911 yılında Ankara'da doğdu. 1928 yılında ticarete başladı. Hayatı boyunca temel ilke olarak dürüstlüğü esas aldı. Çocuklarının iyi bir eğitim alması için her türlü destek ve imkanı sağladı.
1985 yılında vefat etti.
  Hilmi Babacan

1938 yılında Ankara'da doğdu. 1956 yılında Ankara Ticaret Lisesi'ni, 1961 yılında Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi'ni bitirdi. Çok küçük yaşlardan itibaren ticaretle iç içe oldu. 1975 yılında Çıkrıkçılar Yokuşu'nda Ankara'nın ilk çok katlı toptan mağazasını yaptırarak hizmete sundu. 1994 yılında Siteler' deki işyerini hizmete açarak Türkiye'nin "Toptan Tekstil Ticareti" ne yeni bir boyut kazandırdı. 2012 Yılı sonunda işyerini modern teknolojiye göre inşa edilen yeni akıllı binasına taşıdı. Sağlam ticaret ahlakını, modern iş anlayışıyla birleştirip firmasını sektöründe lider konuma getirdi. Halen Ankara İstanbul Yolu 17.Km.'de bulunan Şirketinde Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam ediyor. Evli ve 4 çocuk babasıdır.

Misyonumuz
Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak üzere;

  Zamanında
  İstenen miktarda
  İnsan-çevre sağlığına uygun ürünler satmak
  Ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz
Tedarikten müşteriye, insan kaynaklarından tüketiciye kadar tüm aşamalarda mükemmelliği hedefleyen, çevre ve insan sağlığına önem veren ve bu yönde sistematik bir şekilde gelişerek her zaman tercih edilen dürüst ve güvenilirliğiyle öne geçen bir firma olmak en büyük hedefimizdir.

Yasal mevzuat ve yönetmeliklere uymak.
Müşteri memnuniyetini sağlamak.
İlk defada doğruyu yapmak.
Ürünlerimizi zamanında teslim etmek.
Ekip çalışması ve doğru bilgi alışverişi sağlamak.
Çalışanlarımızı eğitmek ve sürekli gelişmek.
İnsan ve çevreye zararlı ürünleri satmamak.
Çalışanlarımızı iş sağlığı ve güvenliği konusunda bilinçlendirmek.
Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ve alışveriş ortamı oluşturmak.

Haber Bülteni