Ürünler

Güvenlik ve Gizlilik

alibabacantekstil.com.tr sitesinde sunduğunuz bilgiler müşteri siparişlerini işlemek, web sitesi üzerinde gezinmeyi ve satışını yapmakta olduğumuz ürünlerin satın alınmasını kolaylaştırmak ve bu web sitesi ve/veya genel olarak firmamız ile bağlantılı yeni ürünler, özel teklifler ve haberlerle ilgili olarak sizi e-posta, faks veya normal posta üzerinden bilgilendirmek için kullanılacaktır.

Ali Babacan Teksit Sanayi ve Ticaret A.Ş. müşteriler tarafından sunulmuş olan bilgileri üçüncü şahıslarla gerek kural ve gerekse iş ahlakı gereği paylaşmayacaktır.

Ancak alibabacantekstil.com.tr sitesinin kullanım verimliliğini arttırmak, teslim, sipariş ve benzeri konulardaki aksaklıkları çözüme kavuşturmak, ürün teslimi ve ürün bedelinin tahsili için bünyesindeki ortak ve grup niteliğindeki şirketler ve işbu sözleşme gereğince kargo şirketleri ya da bankalar ile veya web sitesinden satışı yapılan ürünlerin marka ve lisans hakkı sahipleri ile gerektiği takdirde müşteri kişisel bilgilerini paylaşma hakkı saklıdır. Yine Türk Hukuku gereğince yasal mercilerce talep edilen yazılı taleplere cevap verilmesi kanuni bir zorunluluk olduğundan bu şekilde bir yazılı talep halinde kişisel bilgilerin paylaşımı sağlanacaktır.

Alınmış olan tüm kişisel bilgiler yasal düzenlemelere uygun olarak kullanılacaktır. Bu web sitesinin kullanıcıları müşterilerimiz, kayıtlı bulunan bilgilerini firmamıza e-posta ile veya normal posta yoluyla yazılı olarak başvurup bilgilerini değiştirebilir veya iptal edebilirler.

Sipariş aşamasında bulunduğunuz web sitesi yüksek güvenlik programları ile koruma altındadır. Ancak internet üzerinden bilgi iletiminin tamamen güvenli olarak sağlanması olanaklı değildir. Bu nedenle garanti edilemeyen iletimler risk altında olabilir. Bu konuda tarafınızdan da gerekli güvenlik koşullarına uygun davranılması gerekmektedir.

alibabacantekstil.com.tr sitesinde yer alan Satın Alma koşulları ve Gizlilik Politikası koşulları ile ilgili olarak Web sitesi ana sayfasında değişiklik yapma hakkımız saklıdır. Yasalar ile zorunlu hale gelmesi nedeni ile yapılan değişiklikler haricindeki diğer değişiklikleri kabul etmezseniz, irtibat adresimize yazılı olarak bilgi geçmeniz gerekmektedir. Periyodik olarak bu Gizlilik Politikası mevcut şartlarını gözden geçirmek için bu sayfayı ziyaret etmelisiniz.

Haber Bülteni